MODUĻU GARĀŽAS UN ANGĀRI

Ja radusies nepieciešamība pēc jaunas garāžas izbūves, iesākumā vajadzīgs izprast, kāda tipa garāža būs piemērota automašīnas turēšanai gan konstrukcijas, gan funkciju ziņā. Portatīvās garāžas, moduļu garāžas, metāla garāžas un tā šo sarakstu, no kura izraudzīties sev atbilstošāko, varētu turpināt ilgi. Dažādas garāžas, nereti, ir daudzfunkcionālas būves un netiek lietotas vien mašīnu glabāšanai, bet arī kā sava veida saimniecībā lietojamo lietu glabātuve. Šis ir vēl viens iemesls, dēļ kura ir aktuāli izraudzīties kvalitatīvu un drošu garāžu. Piedāvājumā ir var uziet garažas, kas nav jābūvē, bet vienkārši jāuzstāda. Tas ir ātri un parocīgi un to ir iespējams izmantot uzreiz.

Vairāk uzzini – http://angari.lv/

DAŽĀDA VEIDA GARĀŽAS JŪSU MĀJĀM.
Ir dažāda stila saliekamās garāžas. Viens no izplatītākajiem veidiem, kā tiek iedalītas garāžas, ir to jumta forma – divslīpu, horizontāls vai vertikāls. Traktoru garāžas ir attiecīgi lielākas un arī atbilstošākas transportlīdzekļa izmēriem. Saliekamā garāžas ir vēl viens garāžu veids, ko nereti izvēlas klienti savu vēlmju īstenošanai. Garāžu vārti ir veidojami dažādos veidos, atkarībā no variantiem un arī pircēja vēlmēm. Garāžu cena veidojas no garāžas izmēriem un seguma tipa, kas var būt gan dzelzs, gan akrila. Akrila seguma garāžas noteikti ir dārgākas. Būvējot un piemeklējot garāžu, vienmēr vērā tiek ņemtas pircēja vajadzības.

ANGĀRI KATRĀ SAINIECĪBĀ.
Daudziem par pārsteigumu, ir pieejamas ne vien saliekamās garāžas, bet arī saliekamie angāri. To izmēri ir dažādi un līdz ar to mainās arī cena. Vidējā cena, kas var būt arī zemāka, ir, aptuveni, 50 eiro par kvadrātmetru. Visām garāžām un angāriem ir arī 3 gadu garantija. Angārus būvē tā pat kā garāžas, celtniecība norisinās raiti, angāri ir viegli montējami, līdz ar to, klients tos var ātri sākt izmantot.

This entry was posted in Bez tēmas. Bookmark the permalink.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *