KAMĪNKRĀSNIS UN PLĪTIS PAR PATĪKAMĀM CENĀM

Tuvojas ziema, pie tam ar lieliem soļiem, tādējādi saprotams, ka aktuāls kļūst jautājums par piemērotu telpu apsildīšanu savā mājoklī. Šādos brīžos nedaudz paveicies ir daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem, par kuru telpu apsildi rūpējas namu apsaimniekotājs, pieslēdzot siltumu apkures sezonas sākumā. Taču, ja dzīvojat privātmājā, eksistē daudz un dažādi risinājumi tam, kā aukstā laikā nodrošināt siltas mājas. Projektējot māju, jebkurš arhitekts piedāvā apskatīties katalogu ar krāsnīm, jo dūmvadi, pat ja tam nav vajadzība, tiek ieprojektēti, lai vajadzības gadījumā ir iespējams mainīt telpu apsildes veidu bez liekiem izdevumiem un problēmām. Dūmvads tiek izbūvēts mājokļa vidū, lai tam var piekļūt parocīgi no katras telpas mājā un skurstenim pievienot krāsni vai arī kamīnu.

KAMĪNI UN KRĀSNIS MĀJOKLIM

Mūsdienās ir iespējams sameklēt dažādus risinājumus kā apsildīt savu mājokli. Pēdējā laikā populāri ir mājas apsildīt ar elektrību, taču tas ir arī salīdzinoši dārgs prieks, tāpēc, ekonomiski izdevīga alternatīva būtu krāsniņas, kamīni, granulu katli un tamlīdzīgi apkures veidi. Istabā sprakšķošs kamīns vai arī krāsniņa vienmēr asociējas ar siltumu un patīkamām emocijām. Nevajag uztraukties par to, ka krāsns vizuālais izskats varētu kaitēt telpas interjeram. Tās labi pilda savu lomu un nav uzkrītošas. Piemēram, stūra kamīnkrāsns būtu ekselenta izvēle lielām telpām, piemēram viesistabām vai arī studijas tipa virtuves – viesistabas apvienojumam. Skaistās malkas liesmas ir redzamas no ikvienas vietas telpā, pateicoties lielajam kamīna durtiņu stiklam. Eksistē variants nopirkt arī kamīnkrāsni, kurā būtu iebūvēta cepeškrāsns. Šāds risinājums katrā ziņā liksies komfortabls visiem, kuriem patīk darboties virtuvē. Loģiski, nevajag aizmirst arī par citām telpām vai blakus telpām. Kā piemēram, ja esat pirts īpašnieks, ir vairāki veidi lai apsildītu arī šīs telpas. Ir iespējams izvēlēties starp divu formu pirts krāsnīm. Tādām, kas piesilda vien saunas telpu, vai arī izvēlēties tādu krāsniņu, kas piesilda ne vien pašu pirti, bet arī priekštelpu, kas nereti tiek izmantota dažādu draugu kompāniju pulcēšanās reizēs. Arī pirts krāsnis, tā pat kā kamīni un arī malkas krāsniņas, tiek veidotas pēc askētiska un arī gaumīga skandināvu dizaina.

Kā redzams, izvēles opciju telpu apkurināšanai netrūkst. To, vai telpu apkurei vajadzīgs kamīns, vai pietiks tikai ar krāsni, varat izlemt paši, vai konsultēties ar zinātājiem, taču, viens ir skaidrs – sprakšķoša malka istabā, vienmēr asociējas ar siltumu un mājīgumu.

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *