DŽINSA BIKSES SIEVIETĒM UN VĪRIEŠIEM

Atverot skapi, redzam dažādus apģērba gabalus, taču, vai ievērojat arī to, ka lielākā daļa no tiem ir džinsa auduma izstrādājumi? Pateicoties auduma universālumam, no tā tiek šūtas ne tikai bikses, bet arī šorti, krekli, jakas, pat apavi un ziemas apģērbs. Turklāt, džinsa auduma apģērbs rotā gan dāmu, gan kungu un bērnu garderobi.

Tie izskatās labi, ilgi kalpo, nezaudē savu formu un visādi citādi iepriecina savus īpašniekus ikdienā. Ne velti populārākie džinsu apģērbu ražotāji ir pazīstami gadu desmitiem. Džinsa audums ir stingrs, tādēļ nereti tam tiek pievienots elastāns, kas padara to nedaudz staipīgāku. Ņemot vērā auduma specifisku, tas ir ilgmūžīgs, tādēļ būtu nelietderīgi to izmest, ja rodas kāds neliels plīsums vai kāds cits defekts. Džinsu veikals piedāvā apģērbu labošanu, tādēļ būtu grēks to neizmantos attiecīgajās situācijās.

KUR NOPIRKAMI LABI DŽINSI VĪRIEŠIEM?

Dažādu krāsu un modeļu variācijas ir atrodamas arī vīriešu džinsu plauktos. Kungi, būdami nedaudz konservatīvāki, mēdz izvēlēties trīs krāsu džinsa apģērbu – zilu, melnu, bēšu/zemes toņu. Tas ir attiecināms ne tikai uz džinsu biksēm, bet arī džinsu šortiem. Pareizs un piemērots apģērba modelis palīdz auguma aprisēm izskatīties simetriskām un proporcionālām. Neatkarīgi no tā vai esat garu kāju īpašnieks, vai esat augumā īsāks, pareizās bikses sniegs lielisku vizuālo izskatu, kas, savukārt, palīdzēs celt pašapziņu. Zinoši džinsu veikala darbinieki palīdzēs atrast piemērotāko un atbilstošāko bikšu modeli.

SIEVIEŠU DŽINSI KATRAI GAUMEI

Ar sievietēm ir kā bitēm – nekad neko nevar zināt, tādēļ sieviešu džinsu apģērbu un tieši džinsu bikses sievietēm tiek ražotas daudz un dažādos modeļos, piegriezumos, ar dažāda veida uzšuvēm un dekoriem vai arī bez tiem. Džinsa bikses sievietēm ir viena no svarīgākajām garderobes sastāvdaļām, jo ir universāls apģērba gabals, ko viegli kombinēt un pieskaņot dažādām ikdienas situācijām un notikumiem.

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *