PRIVĀTMĀJU CIEMATS MURJĀŅOS

Netrūkst tādu cilvēku, kuri vēlas iegādāties zemi un uzcelt māju savai ģimenei, ārpus pilsētas, kur pa logu redzamas nevis daudzstāvu ēkas, bet dabas miers. 20 minūšu attālumā no Rīgas atrodas privātmāju ciemats Murjāņos, kas šādu iespēju sniedz ikvienam interesentam. Šādas kopienas ir plaši izplatītas ne tikai Eiropā, bet arī citur pasaulē, un cilvēki labprāt izmanto iespēju iegādāties zemi un uzcelt savu sapņu māju. Tās nevajag jaukt ar rindu mājām, kas bija īsts modes kliedziens gadsimta sākumā.

Privātmāju ciemats Murjāņos sniedz iespēju dzīvot kopienā, taču nost no ziņkārīgo acu skatieniem, baudot dabu un atpūtu pie ūdens. 21. gadsimta tehnoloģijas ienāk mūsu ikdienā ar vien straujāk un modernas, hi-tech mājas ir arī privātmāju ciemata vīzija. Nav jāuztraucas par apsaimniekošanu un tamlīdzīgām lietā, jo visi šāda veida punkti tiek atrunāti līgumā. Vēl nekad iepriekš nav bijis tik vienkārši aizbēgt no pilsētas kņadas.

VAI APKĀRTNES SAKOPŠANA IR ATSEVIŠĶS PAKALPOJUMS?

Lai atvieglotu ikdienu ik vienam no mums, apsaimniekošanas pakalpojumi ietver daudz ko un tiek piedāvāti pamata un papildus pakalpojumu veidā. Sniegotās dienās nav jāuztraucas par neizbraucamiem pagalmiem, nenotīrītām un nekaisītām ielām. Rudenī problēmas nerada nobirušās koku lapas, viss ir tīrs un sakopts. Tā pat tiek sniegti apkārtnes labiekārtošanas darbu piedāvājumi, dārznieka pakalpojumi visa gada garumā un daudz kas cits. Apsaimniekošanas un labiekārtošanas pakalpojumi ir veids kā dzīvot sakoptā un kārtīgā vidē un neuztraukties par to, ka pašiem tam nepietiks laika un resursu.

GAUJA ROKAS STIEPIENA ATTĀLUMĀ

Ņemot vērā to, ka ciemata teritorijā atrodas dažādas ūdenstilpnes un netālu atrodas Gauja, skaidrs, ka atpūta pie ūdens vasarās būs nepārprotama. Teritorijā ir plānots uzbūvēt vairāk kā desmit privātmājas, kuru centrā atrodas dažādas ūdenstilpnes. Visas ūdenstilpnes tiek pienācīgi apkoptas atbilstoši to īpašībām.

Šis ieraksts tika publicēts Bez tēmas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *